plaża
Sarbinowo


Sarbinowo - to wymarzone miasteczko na relaks z rodzinąSarbinowo to mała miejscowość, położona nad polskim morzem w powiecie koszalińskim. Posiada ona rewelacyjnie rozwiniętą bazę urlopową, w której można wyszukać dużo atrakcji dla dorosłych i dzieci, restauracji, smażalni ryb jak i barów. To, co wyróżnia Sarbinowo na tle innych miast, to niewątpliwie nowoczesna i zadbana promenada, biegnąca nad plażą. Pierwotnie, w miejscu gdzie mieści się aktualnie deptak, w 1910 r. stał mur oporowy, którego zadaniem była ochrona brzegu morskiego przed niepożądanym działaniem fal morskich. Przyjeżdżając tu koniecznie musicie wybrać się na długi spacer lub wyprawę rowerową. 


Sarbinowo - miejsce z mnóstwem atrakcji


Miejscowość ta oferuje wam nie tylko wspaniałą piaszczystą plażę i ogrom atrakcji dla rodzin z dziećmi, ale także przepiękne zabytki, takie jak np: najstarszy w Sarbinowie przepiękny neogotycki Kościół Wniebowzięcia NMP z 1856 r., czy zabytkowa chałupka rybacka z 1804 r. Dla wczasowiczów uwielbiających aktywnie spędzać wolny czas, są tu tu szlaki turystyki pieszej i rowerowej, prowadzące do okolicznych miast takich jak: Mielno, Gąski i Unieście. Niecałe 9 km od Sarbinowa, zwolennicy dobrej przygody oraz adrenaliny znajdą tu Park Linowy Tukan, jest to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Ten park oferuje nam ponad 110 atrakcji na 7 różnych ścieżkach.
Sarbinowo - tu poczujesz się, jak w domu, więcej noclegów na portalu https://noclegi.net.pl/sarbinowo .W ostatnim czasie Sarbinowo rozwinęło się bardzo dynamicznie. Budują się  piękne hotele, pensjonaty i apartamenty, jednak przeważają tu w dużej mierze domki letniskowe. Plusem Sarbinowa jest to, iż dużo domów, kwater, pensjonatów oraz domków letniskowych polecających nocleg, zlokalizowanych jest nad samym morzem, równolegle do plaży. Dlatego odpoczywający tutaj urlopowicze są w stanie zachwycać się widokiem morza z okien swoich pokoi. Każdy, kto chce odpocząć od miejskiego zgiełku, odnajdzie tu coś dla siebie.

Co jest godne zwiedzenia w Sarbinowie?
Sarbinowo jest to świetna lokalizacja na wakacje! Zadbana, bezpieczna plaża, promenada, zabytki m.in neogotycki kościół z XIX wieku czy chałupa rybacka z 1804 roku… To jedynie wybrane z wielu atrakcji, jakie czekają na wczasowiczów Sarbinowa.
Czy pobyt z dziećmi w Sarbinowie to dobry wybór?
Miejscowość letniskowa Sarbinowo jest to perfekcyjna lokalizacja na wczasy dla rodziny z dziećmi! Dla najmniejszych gości czeka wiele znakomitych możliwości: Park Linowy Tukan w Mielnie, latarnia morska w Gąskach, wypożyczalnia gokartów, szkoła jazdy konno, dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie na plaży… Spędź niezapomniane wakacje ze swoim dzieckiem w Sarbinowie!
Co zorganizować w Sarbinowie w ciągu deszczu?
Podczas gdy warunki pogodowe nie sprzyjają plażowaniu warto odwiedzić tutejsze zabytki. Jedną z podstawowych wizytówek Sarbinowa jest neogotycki kościół z oryginalnymi witrażami. Warto poznać dawną zabudowę miejscowości Sarbinowo, dzięki zachowanej w dobrym stanie, zabytkowej chaty rybackiej z roku 1804. Dla rodzin z dziećmi w niepogodę proponujemy wyjazd do miejscowości Mielno do jednego z dwóch escape room -ów: Monster House lub Czacha.
Co znajduje się w najbliższej okolicy miejscowości Sarbinowo?
Najbliższa okolica jest równie zachwycająca, jak sama miejscowość Sarbinowo. Uprawiaj sporty wodne tj. windsurfing lub żeglarstwo na Jeziorze Jamno w gminie Mielno. Ciesz się widokiem nadmorskich miejscowości i Morza Bałtyckiego ze szczytów latarń morskich w Gąskach bądź Kołobrzegu. Przejdź się na spacer po Tematycznych Ogrodach Hortulus w Dobrzycy. Każdy turysta znajdzie coś dla siebie!
Jakie są dobre noclegi w Sarbinowie?
Sarbinowo ma bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegów (https://noclegi.net.pl/sarbinowo). Pensjonaty, kwatery prywatne, ośrodki wczasowe, kempingi czy też apartamenty, a przede wszystkim bogata oferta domków. Każdy z was bez problemu znajdzie właściwy obiekt dla swoich najbliższych.
Masz pytanie ? Napisz do Nas.
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. sed do eiusmod tempor incididunt ut.sed do eiusmod tempor"
Rezerwuj
© Dom Wczasowy Flauta
Regulamin