Pobierowo
Pobierowo


Pobierowo - jest ulubione na wczasy

Pobierowo - mała miejscowość w Gminie Rewal, idealna na wyjazd. Szczególnie uwielbiana przez rodziny z dziećmi i wielbicieli aktywnego odpoczynku. Bliskość Bałtyku i ogrom atrakcji sprawią, że można będzie tu spędzić niesamowite wczasy. Chociaż wakacje nad Morzem Bałtyckim kojarzą się nam przeważnie z relaksem na piasku w towarzystwie świecącego słońca, to będąc tutaj na wypoczynku, można naprawdę rewelacyjnie spędzać czas.


Pobierowo - tutaj atrakcje czekają na każdym kroku

W Pobierowie atrakcje znajdziecie praktycznie wszędzie. Tutaj nikt nie może się nudzić. Uszczęśliwieni będą zwolennicy wylegiwania się na plaży, oraz osoby, które preferują bardziej energiczne spędzanie urlopu. Czeka na nich wiele rozmaitych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań można zaliczyć do jednej z największych atrakcji tego miasteczka. Jest czysta, piaszczysta i posiada w wakacje strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziny z dziećmi. Koniecznie trzeba się wybrać na zwiedzanie pobliskich miasteczek tj.: Trzęsacz, Niechorze, Pogorzelica, czy Rewal. Będąc w Pobierowie warto wybrać się na latarnię morską w Niechorzu, odwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu. 


Pobierowo noclegi dla każdego

Na stronę pobierowo.net.pl można odszukać bardzo dużo obiektów noclegowych o różnych standardach. Domki letniskowe ciągle cieszą się ogromną popularnością. W Pobierowie znajdziemy też: hotele, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery, pola namiotowe, czy kempingowe, oraz dużo apartamentów. Wiele obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy znajdziecie również aquaparki. Podsumowując, tu każdy znajdzie nocleg dla siebie w odpowiedniej cenie. Pobyty w sezonie letnim należy zarezerwować trochę wcześniej, gdyż tuż przed samą podróżą możemy mieć mały wybór. 

Ile kosztują noclegi w Pobierowie?
Nocleg Pobierowo na stronę https://pobierowo.net.pl/ każdy znajdzie na własną kieszeń. Koszty noclegów rozpoczynają się od 35-40 zł za dobę za osobę. Zależy ona od tego, czego chcemy i jakie są nasze wymagania. Również ma znaczenie, czy urlop ma być ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Część obiektów oferuje noclegi z wyżywieniem. Na wielkość ceny ma również wpływ odstęp obiektu od Bałtyku.
Jakie atrakcje turystyczne odszukamy w Pobierowie?
W Pobierowie - atrakcje turystyczne są praktyczne wszędzie. Dlatego tu nikt nie będzie się nudzić. Do najpopularniejszych atrakcji zaliczymy czystą i piaszczystą plażę. Odpoczynek na gorącym słońcu to uwielbiane zajęcie wczasowiczów. Pasjonaci aktywnego spędzania czasu też znajdą co nieco dla siebie. Czeka na nich wiele miejsc rowerowych i spacerowych. 
Czy w sąsiedztwie możemy zobaczyć coś wartego zobaczenia?
Gdy będziecie w Pobierowie należy odwiedzić sąsiadujące miasteczka wybrzeża rewalskiego, tj.: Rewal, Niechorze, Pogorzelica i Trzęsacz. W Niechorzu czeka na odwiedzających latarnia morska, z której zobaczycie piękną panoramę na Morze Bałtyckie. Natomiast Rewal to urokliwe nadmorskie miasteczko z interesującym deptakiem, na którym są rzeźby dużych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu trzeba odwiedzić rozpadający się kościółek na skarpie. 
Czy na plaże w Pobierowie możemy wziąć ze sobą psa?
W wakacje zabroniony jest wstęp na teren plaży z psami. Wyjątkiem są wyznaczone zejścia, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest dozwolone. Wydzielone zejścia są na: ul. Ciechanowska - zejście numer 43i ulica Graniczna - zejście numer 32. Za naruszenie przepisów można dostać wysoką karę.
Gdzie pysznie możemy zjeść w Pobierowie?
W Pobierowie poza bardzo dużą bazą noclegową będziecie mogli znaleźć również liczne restauracje z pysznym jedzeniem. To bardzo dobrze zorganizowana miejscowość nadmorska, gdzie wszędzie czeka na was kawiarnia, smażalnia ryb, bar i restauracja. To wszystko oczekuje na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. 
Masz pytanie ? Napisz do Nas.
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. sed do eiusmod tempor incididunt ut.sed do eiusmod tempor"
Rezerwuj
© Dom Wczasowy Flauta
Regulamin